Adobe Creative Suite 6 & Creative Cloud

Pakiet Adobe® Creative Suite® 6 oferuje całkowicie nowe możliwości tworzenia multimediów cyfrowych. Umożliwia błyskawiczną pracę i dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Po raz pierwszy aplikacje z pakietu CS są dostępne za pośrednictwem usługi Adobe® Creative Cloud. Opcja pobrania i zainstalowania ich w dowolnym momencie oraz dostęp do nowych aplikacji, funkcji i usług już w chwili premiery oznaczają maksymalną elastyczność wyboru.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, a doradzimy Ci i dobierzemy, najodpowiedniejsze rozwiązanie (również pod kątem budżetu) do Twoich potrzeb. Ponadto jesteśmy w stanie zaprojektować Ci całe stanowisko projektowe lub całą pracownię projektową, włącznie ze sprzętem – dedykowaną/nymi stacją/ami graficzną/nymi, monitorami, drukarki, plotery.