Pierwsze serwery Fujitsu PRIMERGY z systemem Windows Server 2012 R2

Fujitsu rozpoczęła dostawy serwerów PRIMERGY z nowym systemem operacyjnym Windows Server 2012 R2, które zapewniają natychmiastowy dostęp do elastycznych, zoptymalizowanych infrastruktur spełniających zróżnicowane wymagania obliczeniowe. Ponadto firma Fujitsu jako pierwszy producent na świecie uzyskała certyfikację do wersji przedpremierowej Windows Server 2012 R2 i jako pierwsza oferuje rozwiązanie „Cluster-in-box”.

Wybierając serwery Fujitsu PRIMERGY, klienci otrzymują natychmiastowy dostęp do najnowszego sprzętu i oprogramowania serwerowego: w pełni przetestowanych systemów w fabrycznych konfiguracjach zatwierdzonych przez Microsoft, wykonanych zgodnie z rygorystycznymi standardami Fujitsu. Dzięki bliskiej współpracy między firmami Fujitsu i Microsoft w fazie projektowania nowe serwery stelażowe, typu blade i wieżowe Fujitsu PRIMERGY oraz systemy pamięci masowej Fujitsu ETERNUS DX pracujące w systemie Windows Server 2012 R2 są już sprawdzone pod względem stabilności i niezawodności.

System Windows Server 2012 R2, opracowany przez Microsoft z myślą o zoptymalizowaniu systemów informatycznych pod kątem chmury, jest idealnym dopełnieniem pozycji rynkowej Fujitsu jako czynnik wspomagający infrastrukturę, zapewniający natychmiastowe korzyści w postaci elastyczności biznesowej przedsiębiorstwom we wszystkich fazach wdrożenia przetwarzania w chmurze. Zoptymalizowane rozwiązania Fujitsu do systemu Windows Server 2012 R2.

Fujitsu jest także jedynym producentem, który w oparciu o system Windows Server 2012 R2 zapewnia łatwą skalowalność i ochronę inwestycji w jednym rozwiązaniu – „Cluster-in-a-box” – działającym na serwerach Fujitsu PRIMERGY. To elastyczne i modułowe rozwiązanie, dostosowane do potrzeb firm średniej wielkości o wysokich wymaganiach informatycznych, oferuje za przystępną cenę wysoką dostępność, która zapewnia ochronę danych i usług o kluczowym znaczeniu.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, a doradzimy Ci i dobierzemy, najodpowiedniejsze rozwiązanie (również pod kątem budżetu) do Twoich potrzeb. Ponadto jesteśmy w stanie zaprojektować Ci kompleksowe rozwiązanie infrastruktury serwerowej oraz całą serwerownię, włącznie z: systemem zasilania awaryjnego, systemami klimatyzacji i monitoringu.