Grafika komputerowa – Corel Photo Paint

Cel szkolenia

Przygotowanie do pracy w zawodzie grafika komputerowego. Program szkolenia nastawiony jest na opanowanie wszystkich narzędzi Corel Photo Paint i wszystkich popularnych formatów graficznych używanych w procesie produkcji. Szkolenie jest realizowane pod kątem przygotowania prac pod grafikę drukowaną oraz grafikę, która ma być prezentowana na ekranie, na przykład na stronach WWW i we wszelkiego rodzaju prezentacjach ekranowych.

Zakres tematyczny

Lp. Zakres tematyczny Liczba godzin
praktyczne teoretyczne
1 Obszar roboczy 4 2
2 Podstawowe funkcje i czynności 8 2
3 Wczytywanie obrazków i praca z kolorami 8 2
4 Kadrowanie, wymiary orientacja i rozdzielczość 8 2
5 Dopasowywanie kolorów i retusz 16 2
6 Maski 8 2
7 Praca z soczewkami 8 2
8 Efekty specjalne 16 2
9 Malowanie i wypełnianie obrazków 8 2
10 Praca z obiektami 8 2
11 Modyfikowanie obiektów 8 2
12 Publikacja obiektów 8 2
Wykonanie własnego projektu 24 -
RAZEM 136 24
ŁĄCZNIE LICZBA GODZIN 155

Podstawy obsługi komputera.

Certyfikaty

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat wystawiony imiennie oraz na firmę, sygnowany przez „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe.

Wykładowca „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe.

Cena szkolenia

Cena szkolenia jest zależna od liczby uczestników oraz indywidualnych ustaleń.

Kwoty netto + VAT zgodnie z obowiązującą stawką w dniu wystawienia faktury.