Zarządzenie i utrzymanie środowiska antywirusowego ESET Smart Security / NOD32 Antivirus

Cel szkolenia

Dzięki szkoleniu uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę pozwalającą na praktyczną administrację przy pomocy ESET Remote Administrator. Osoby, które ukończą szkolenie posiadać będą kompetencje w zakresie użytkowania i konfiguracji rozwiązań ESET wraz z ESET Remote Administrator.

Zakres tematyczny

• Instalacja zaawansowana ESET Remote Administrator oraz ESET Remote Administrator Console
  • Współpraca z różnymi bazami danych
  • Obsługa błędów ESET RA
  • Zarządzanie serwerem konsoli ERA
  • Podstawowe raportowanie
  • Integracja już zainstalowanych klientów z centralnym zarządzaniem
  • Zdalna instalacja klientów ESET
  • Zaawansowana centralna konfiguracja
  • Grupy parametryczne
  • Polityki
  • Menadżer reguł firewalla
  • Konfiguracja managera powiadomień
  • Replikacja serwerów
  • Warsztaty

Dobra znajomość środowiska Microsoft Windows – klienckiego i serwerowego.

Certyfikaty

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat wystawiony imiennie oraz na firmę, sygnowany przez „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe.

Wykładowca „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe.

Cena szkolenia

Cena szkolenia jest zależna od liczby uczestników oraz indywidualnych ustaleń.

Kwoty netto + VAT zgodnie z obowiązującą stawką w dniu wystawienia faktury.