Doradztwo IT

W ramach usług Doradztwa IT pomagamy naszym klientom uzyskiwać przewagę konkurencyjną poprzez zastosowanie najlepszych praktyk związanych z zarządzaniem informatyką, planowaniem, projektowaniem, wdrażaniem i wykorzystywaniem systemów informatycznych oraz integrację systemów IT.

W czym pomagamy klientom ?

Po pierwsze projektujemy w oparciu o analizę wdrożeniową. Projektując rozwiązania informatyczne dla firm uwzględniamy realne potrzeby w zakresie dostępności usług i oczekiwanej wydajności. Wykorzystujemy dostępne aplikacje do badania środowiska klienta, ale przede wszystkim korzystamy z naszych doświadczeń.

Po drugie wdrażamy kompleksowo systemy informatyczne dla firm, uczestnicząc w procesach zakupu, dostawy i migracji, gdzie zakres odpowiedzialności w projekcie jest bardzo wysoki.

Po trzecie utrzymujemy i wspieramy (serwisujemy) środowiska naszych klientów (serwis, outsourcing) zapewniając tym samym dostęp do specjalistów i ciągły rozwój systemu. To również transfer odpowiedzialności za ciągłość działania poprzez udzielaną przez nas gwarancję SLA. Uczestniczymy w procesie Disaster Recovery Planning.

Zespół „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe.

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u