Adobe dla uczniów i nauczycieli – Taniej

W przypadku zakupu oprogramowania w ramach usługi Adobe® Creative Cloud w wersji dla uczniów i studentów można uzyskać nawet do 50% rabatu względem ceny detalicznej* i członkostwo w nowej usłudze Adobe® Creative Cloud. Nareszcie stać Cię na najlepsze efekty pracy — wyobraź to sobie.

Oszczędność przy zakupie podstawowego oprogramowania


Najpopularniejsze narzędzia do projektowania i współpracy firmy Adobe są dostępne dla studentów, wykładowców i pracowników uczelni w cenie nawet o 50% niższej od pełnej ceny detalicznej*. Produkty firmy Adobe w wersjach dla uczniów i nauczycieli zawierają te same funkcje co wersje komercyjne w cenie nie stanowiącej dużego obciążenia dla budżetu.

Maksymalna swoboda twórcza


Dzięki temu pakietowi można tworzyć doskonałe prace zarówno w klasie, jak i poza nią, korzystając z oprogramowania używanego przez coraz większą rzeszę profesjonalistów. Wielokrotnie nagradzane narzędzia firmy Adobe do projektowania zawartości dla stron internetowych i urządzeń przenośnych oraz tworzenia filmów wideo umożliwiają opracowywanie efektownych raportów oraz portfolio i współpracę podczas wykonywania zadań, a także zapewniają szereg innych funkcji.

( * ) – Ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, a doradzimy Ci i dobierzemy, najodpowiedniejsze rozwiązanie (również pod kątem budżetu) do Twoich potrzeb.

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u