Fujitsu PRIMERGY – Serwery dla każdego

Wybierając serwery Fujitsu PRIMERGY, klienci otrzymują natychmiastowy dostęp do najnowszego sprzętu i oprogramowania serwerowego: w pełni przetestowanych systemów w fabrycznych konfiguracjach zatwierdzonych przez Microsoft, wykonanych zgodnie z rygorystycznymi standardami Fujitsu. Dzięki bliskiej współpracy między firmami Fujitsu i Microsoft w fazie projektowania nowe serwery stelażowe Fujitsu PRIMERGY oraz systemy pamięci masowej Fujitsu ETERNUS DX pracujące w systemie Windows Server 2012 R2 są już sprawdzone pod względem stabilności i niezawodności.

System Windows Server 2012 R2, opracowany przez Microsoft z myślą o zoptymalizowaniu systemów informatycznych pod kątem chmury, jest idealnym dopełnieniem pozycji rynkowej Fujitsu jako czynnik wspomagający infrastrukturę, zapewniający natychmiastowe korzyści w postaci elastyczności biznesowej przedsiębiorstwom we wszystkich fazach wdrożenia przetwarzania w chmurze. Zoptymalizowane rozwiązania Fujitsu do systemu Windows Server 2012 R2.

Rozwiązania Fujitsu oraz „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe w zakresie Microsoft Private Cloud, umożliwiają szybkie wdrażanie chmur prywatnych, są dostosowane do wersji Windows Server 2012 R2 Hyper-V i Microsoft System Center 2012 R2. Rozwiązania „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe w zakresie Microsoft Private Cloud zapewniają przedsiębiorstwom cały sprzęt – serwery, pamięć masową i urządzenia sieciowe – oraz oprogramowanie niezbędne do utworzenia chmury prywatnej.

Szczegółowe parametry kilku wybranych serwerów stelażowych Fujitsu PRIMERGY można znaleźć poniżej w specyfikacjach technicznych stacji:

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, a doradzimy Ci i dobierzemy, najodpowiedniejsze rozwiązanie (również pod kątem budżetu) do Twoich potrzeb. Ponadto jesteśmy w stanie zaprojektować Ci kompleksowe rozwiązanie infrastruktury serwerowej oraz całą serwerownię, włącznie z: systemem zasilania awaryjnego, systemami klimatyzacji i monitoringu.

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u