Fujitsu zoptymalizowane pod Adobe

Firma Fujitsu ogłasza powrót do swojej udanej promocji Optimized for Adobe (Zoptymalizowane pod kątem Adobe), która tym razem obejmie nową serię stacji roboczych CELSIUS. Wybrane modele Fujitsu CELSIUS zostały specjalnie zoptymalizowane pod kątem najnowszej usługi Adobe® Creative Cloud. W rezultacie powstała oferta systemów o zróżnicowanych danych technicznych i cenach, która zaspokoi potrzeby profesjonalnych twórców.

W zależności z jakich produktów Adobe chcemy korzystać, odpowiedni model stacji graficznej Fujitsu CELSIUS pasuje do danego produkty Adobe. Poniższa tabela pokazuje które stacje graficzne Fujitsu CELSIUS najlepiej są zoptymalizowane pod produkty z rodziny Adobe® Creative Cloud:

W ofercie tej są zarówno modele stacjonarne, jak i przenośne. Wszystkie łączą w sobie zaawansowaną technologię procesorów i najnowocześniejsze podsystemy graficzne. Zapewniają wysoką wydajność, szybkość, stabilność i kompatybilność, dzięki czemu idealnie nadają się do wymagających zastosowań, takich jak edycja obrazów, tworzenie multimediów cyfrowych i obróbka końcowa materiałów wideo. Nowe produkty są już dostępne za Naszym pośrednictwem jako Partnera firmy Fujitsu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry modeli stacji graficznych Fujitsu CELSIUS zoptymalizowanych pod kontem Adobe:

Szczegółowe parametry stacji graficznych Fujitsu CELSIUS można znaleźć poniżej w specyfikacjach technicznych stacji:

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, a doradzimy Ci i dobierzemy, najodpowiedniejsze rozwiązanie (również pod kątem budżetu) do Twoich potrzeb. Ponadto jesteśmy w stanie zaprojektować Ci całe stanowisko projektowe lub całą pracownię projektową, włącznie ze sprzętem – dedykowaną/nymi stacją/ami graficzną/nymi, monitorami, drukarki, plotery.

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u