Microsoft dla Edukacji

MOLP (Microsoft Open License Pack) dla Edukacji jest programem licencyjnym przeznaczonym dla szkół i innych instytucji oświatowych małej i średniej wielkości (do 500 komputerów). Licencje edukacyjne mogą być używane zarówno do celów dydaktycznych, jak i związanych z funkcjonowaniem placówki (księgowość, zarządzanie, pokój nauczycielski itp).

Dzięki MOLP Edu polska edukacja może nabyć oprogramowanie rzeczywiście najtaniej (tylko 10% wartości produktu w przypadku Office Pro Plus) i najwygodniej, bo w formie licencji. Wystarczy posiadać legalnie nabyty nośnik produktu, którego licencje zamierzamy zakupić w ramach MOLP Edu. Nośnik posłuży do zainstalowania produktu w ilości zgodnej z ilością zakupionych w ramach MOLP Edu licencji. Sama licencja nie zawiera bowiem dyskietek ani krążków instalacyjnych, jest po prostu kartką papieru, stwierdzającą nasze prawo do użytkowania produktu. Następnie musicie Państwo skontaktować się z Nami i zakupić licencje MOLP Edu.

Klient edukacyjny może skorzystać z oferty MOLP Edu po zamówieniu zaledwie pięciu licencji. Załóżmy, że kupujecie Państwo 5 licencji na pakiet biurowy Microsoft Office Pro Plus, a więc zamówienie odpowiada wymaganej sumie potrzebnej do otwarcia licencji MOLP. Po złożeniu pierwszego zamówienia, firma Microsoft przydziela klientowi niepowtarzalny numer autoryzacyjny Licencji Open Edu i wysyła mu go pocztą (także elektroniczną). Numer autoryzacyjny używany jest przy ponownych zamówieniach – mogą to już być pojedyncze produkty.

Pierwsze zakup licencji w ramach umowy MOLP Edu pozwala na korzystanie z tej oferty licencyjnej i cenowej przez kolejne dwa lata. Wracając do naszego przykładu, klient edukacyjny, który nabył pięć licencji Office, może w ciągu dwóch lat kupować kolejne, nawet pojedyncze licencje różnych produktów Microsoft. W swoich zamówieniach musi jednak używać numeru autoryzacyjnego.

W ramach MOLP Edu można nabywać:

  • zwykłe licencje (o kodzie L);
  • licencje upoważniające klienta do używania najnowszej wersji produktu w czasie trwania umowy (L/SA);
  • licencje – uaktualnienia do najnowszych wersji produktu (SA).

UWAGA: Licencje Open w wersji Academic Edition mogą Państwo nabyć u Autoryzowanych Partnerów Edukacyjnych (AEP).

Posiadamy certyfikat Autoryzowanego Partnera Edukacyjnego AEP (nr AEP: V56439) firmy Microsoft.

Uczestnictwo w programie Autoryzowanych Partnerów Edukacyjnych firmy Microsoft (AEP, Authorized Education Partner) umożliwia nam sprzedaż produktów firmy Microsoft użytkownikom edukacyjnym spełniającym warunki programu po cenach przeznaczonych dla instytucji edukacyjnych.

Definicja podmiotu uprawnionego do zakupu znajduje się na stronie Microsoft.

Więcej na temat programu Microsoft dla Edukacji na stronie Internetowej producenta.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, a doradzimy Ci i dobierzemy, najodpowiedniejsze rozwiązanie (również pod kątem budżetu) do Twoich potrzeb.

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u