Autoryzowane szkolenia Microsoft

We współpracy z naszym partnerem – Autoryzowanym Centrum Szkoleniowy DAGMA, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu autoryzowane szkolenia firmy Microsoft po ukończeniu których otrzymują Państwo certyfikat firmy Microsoft.

Zapraszamy do zapoznania się z listą Autoryzowanych Szkoleń MicrosoftSzkolenia Informatyczne Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego DAGMA.

W ramach naszego Partnerstwa z firmą Autoryzowanym Centrum Szkoleniowy DAGMA jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjniejsze ceny dla grup zorganizowanych i nie tylko.

Szkolenia mogą być organizowane w dwóch wariantach:

  • Szkolenia Otwarte – szkolenia realizowane cyklicznie wg harmonogramu ACS DAGMA na terenie kraju. W ramach szkolenia zapewniona jest sala szkoleniowa, catering, materiały szkoleniowe oraz sprzęt. Ponadto istnieje możliwość otrzymania materiałów w postaci elektronicznej wraz z Tabletem oraz voucher na egzamin MCP w dowolnym punkcie egzaminacyjnym Prometric na terenie kraju.
  • Szkolenia Zamknięte – realizowane pod konkretne zamówienie klienta lub po zebraniu większej grupy uczestników. Istnieje możliwość realizacji szkolenia na miejscu u klienta. Bardzo atrakcyjne ceny ustalane indywidualnie z klientem. Ponadto istnieje możliwość ustalenia dodatkowych wymagań klientów np.: lokalizacja, catering, voucher na egzamin MCP w dowolnym punkcie egzaminacyjnym Prometric na terenie kraju, itp.

Dodatkowo pomagamy Bezpłatnie w znalezieniu najbliższego punktu egzaminacyjnego Prometric na terenie kraju oraz rejestracji na egzamin MCP w punkcie Prometric.

Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego (zakładka Szkolenia IT). Zwrotnie przyślemy wycenę wraz z formularzem zamówienia oraz terminem najbliższego szkolenia z uwzględnieniem najbliższej lokalizacji.

Zapraszamy wszystkich do współpracy – Zespół „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe.

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u