Zostaliśmy Partnerem firmy Microsoft oraz Microsoft Authorised Education Reseller

W dniu dzisiejszym firma nasza została zarejestrowanym Partnerem firmy Microsoft.

Ponadto pracownik naszej firmy zdał poprawnie egzamin z licencjonowania oprogramowania firmy Microsoft dla instytucji edukacyjnych, dzięki czemu firma nasza uzyskała certyfikat Microsoft Authorised Education Reseller (nr AER: V56439), na podstawie którego możemy sprzedawać oprogramowanie firmy Microsoft dla instytucji edukacyjnych.

Więcej nt. programu Autoryzowanych Odsprzedawców Produktów Edukacyjnych (Authorised Education Reseller, AER) Microsoft znajdziesz na stronie firmy Microsoft.

Zapraszamy wszystkich do współpracy – Kontakt.

Odnośniki: , , , ,