Edukacja

Zapraszamy Państwa do realizacji projektów Edukacyjnych wspólnie z „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe.

Razem z naszymi Klientami określamy cele i założenia projektu – realizujemy pełny audyt potrzeb, oczekiwań i możliwości. Wszystkie elementy projektu szkoleniowego są od podstaw tworzone indywidualnie do Państwa potrzeb, kultury i uwarunkowań.

Do realizacji zlecenia zawsze opieramy się na najlepszych Specjalistach, którzy biorą na siebie ciężar odpowiedzialności za jego powodzenie i efektywność. Nasi eksperci angażują w projekt pracowników, liderów, koordynatorów merytorycznych Państwa organizacji – szkolą, wspierają i nadzorują pracę Trenera „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe, konsultantów, trenerów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Poświęcamy czas na poznanie Państwa kultury organizacyjnej i systemu wartości, by podejmowane działania były w zgodzie z nimi. Projekty szkoleniowe realizowane przez Nas wsparte są usługami doradczymi.

Każdy projekt kończymy analizą jego efektywności oraz pakietem dalszych działań rozwojowych.

By zapewnić właściwą interaktywność, szkolenia odbywają się w małych kilkunastoosobowych grupach.

Gwarantujemy sprawną organizację – to my zorganizujemy salę szkoleniową, wyżywienie, zarezerwujemy miejsce noclegowe dla uczestników, pomożemy z dojazdem i wskażemy gdzie szukać wrażeń pomiędzy dniami szkolenia.

Przed szkoleniem, zapytamy o Państwa oczekiwania dotyczące programu i efektów szkolenia. Uwzględniając oczekiwania całej grupy, dopasujemy szkolenie do Państwa potrzeb.

Pozostajemy również do Państwa dyspozycji po zakończonym szkoleniu. Oferujemy swoją wiedzę i doradztwo w okresie do 1 miesiąca po zakończonym szkoleniu w formie telefonicznej, a w kolejnych 2 miesiącach w formie E-Mail.

Zadbamy o to, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z uczestnictwa w naszym szkoleniu i pomożemy Państwu we wdrożeniu nowych umiejętności w życie.

W przypadku chęci przeszkolenia 5 lub więcej osób sugerujemy rozważyć organizację szkolenia zamkniętego, dostosowanego szczególnie do indywidualnych uwarunkowań Państwa firmy.

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u