Coaching Indywidualny

Rozwój, zmiana, postęp – cechy szczęśliwego człowieka w życiu prywatnym i w pracy. Swoboda spożytkowania wszystkich dostępnych zasobów, które masz w sobie. Zaznanie Coachingu to doświadczenie swoich najmocniejszych stron, pokazanie ich otoczeniu i sobie. Coachowie pomagają ludziom podnosić jakość ich życia oraz poprawiać ich osiągnięcia. Wierzą, że Klient jest z natury kreatywny oraz pełen pomysłów. Zadanie Coacha polega, więc na wydobyciu tych umiejętności, zasobów i kreatywności, które Klient już posiada.

Coaching jest przeznaczony dla osób, które chcą zobaczyć siebie z wielu perspektyw. Będzie szczególnie pomocny dla tych. którzy chcą ustalać konkretniejsze cele oraz optymalizować swoje działania. Podejmowanie trafniejszych decyzji i pełniejsze wykorzystanie swoich naturalnych umiejętności możesz wykorzystać zarówno jako pracownik, współmałżonek, przyjaciel.

Program przebiegu sesji Coachingowych powstaje na podstawie rezultatów, które chce uzyskać Klient. Są uzgadniane i dokładnie analizowane na pierwszej sesji. Mogą objąć tematy związane np. z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi. Również podczas pierwszego spotkania ustalana jest ilość sesji Coachingowych. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej jest 5 – 10 spotkań.

Jest to cykl spotkań indywidualnych z Klientem. Składa się z następujących faz:

 • analizy obecnej sytuacji Klienta (poznanie działań, określenie ich skuteczności)
 • sformułowania pożądanych rezultatów (praca z celami – odpowiedź na pytania: Co chcę osiągnąć ?, Jak chcę się rozwijać ?, W którą stronę ma iść mój rozwój ?)
 • zaplanowania działań prowadzących do tych rezultatów (stworzenie planu, punkt po punkcie określenie poszczególnych kroków)
 • regularnej ewaluacji wyników i monitorowania postępów (obserwacja czy udaje się skutecznie wypełniać założenia i plany)

Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci często muszą być mobilni i nie zawsze mogą spotkać się w danym czasie z nami na sesji Coachingowej. Dlatego u Nas, istnieje możliwość przeprowadzania sesje Coachingu Indywidualnego za pośrednictwem Skype`a.

Umów się z Nami na cykl spotkań Coachingowych za pośrednictwem Skype`a.

Uczestnik coachingu indywidualnego może otrzymać certyfikat wystawiony imiennie oraz na firmę, sygnowany przez „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe.

Cena coachingu jest zależna od liczby sesji oraz indywidualnych ustaleń.

Pierwsza sesja GRATIS*

Nasza wiedza i doświadczenie poparta jest licznymi certyfikatami i dyplomami:

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub Skype`a (jesteśmy obecnie Mój stan). Pamiętaj, zawsze możesz zostawić wiadomość na Skype, a my na pewno skontaktujemy się z Tobą.

*) Przy podpisaniu umowy na minimum 5 sesji indywidualnych.

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

 • RSS
 • Facebook
 • Google+
 • GoldenLine
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo
stat4u