Coaching

Poznawanie coachingu to doświadczanie swoich najmocniejszych stron, pokazanie ich sobie i otoczeniu. Coach pomoże Ci poprawiać osiągnięcia i podnosić jakość życia. Wydobędzie te umiejętności, zasoby i kreatywność, które już posiadasz.

Coaching jest przeznaczony dla osób, które chcą zobaczyć siebie z wielu perspektyw. Będzie szczególnie pomocny, jeśli chcesz ustalać konkretniejsze cele oraz optymalizować swoje działania. Podejmowanie trafniejszych decyzji i pełniejsze wykorzystanie swoich naturalnych umiejętności możesz wykorzystać zarówno jako pracownik, współmałżonek, przyjaciel.

Proces, przez który będziesz prowadzony, rozpocznie się od przewartościowania Twojej obecnej pozycji, określenia kim naprawdę jesteś, podjęcia wyraźnej i świadomej decyzji na temat przyszłości, którą chciałbyś stworzyć. Program przebiegu sesji coachingowych powstaje na podstawie rezultatów, które chce uzyskać Klient. Mogą objąć tematy związane np. z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Coachingową:

Nasza wiedza i doświadczenie poparta jest licznymi certyfikatami i dyplomami:

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub Skype`a (jesteśmy obecnie Mój stan). Pamiętaj, zawsze możesz zostawić wiadomość na Skype, a my na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u