Szkolenia Biznesowe – Twarde

Szkolenia twarde wykonywane przez „BONO” Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe oparte są na autorskich programach stworzonych na bazie wiedzy teoretycznej i praktycznej danej dziedzinie. Specjalizujemy się w następujących szkoleniach i warsztatach:

Uczestnicy zajęć otrzymują skrypt z częścią teoretyczną i materiałami do zadań praktycznych.

Na zakończenie szkolenia każdy słuchacz otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu.

Ceny szkoleń i warsztatów ustalane są indywidualnie w zależności od liczby uczestników i miejsca szkolenia, z uwzględnieniem specyficznych wymagań zamawiającego.

Podane harmonogramy i ilości godzin są standardowymi stosowanymi przez firmę. W każdym przypadku istnieje możliwość dostosowania ich do indywidualnych wymagań klienta.

NABÓR NA SZKOLENIA INDYWIDUALNE PROWADZONY JEST W SYSTEMIE CIĄGŁYM. W CELU UZYSKANIA INFORMACJI CO DO NAJBLIŻSZYCH TERMINÓW SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aktualną ofertę na szkolenia twarde, w formacie Adobe Reader możesz pobrać klikając w poniższy odsyłacz.

Aktualna oferta na Szkolenia Biznesowe – Twarde (rozmiar 750kB)

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u