Firma

Firma nasza świadczy szeroko pojęte usługi edukacyjne oraz doradcze, które związane są z trzema kluczowymi profilami działalności.

Pierwszym są szkolenia – Biznesowe.

W lutym 2010 firma została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie pod numerem 2.28/00018/2010.

Nazwa firmy jest dla nas zobowiązaniem. Przede wszystkim do tego, aby być więcej niż „BONO” – dobrym w swojej pracy trenerskiej.

Empatia, otwarcie na człowieka, szacunek dla odmienności i indywidualne podejście do każdego uczestnika warsztatu czy szkolenia, to wartości jakie przyświecają mi w codziennej pracy i jakich wymagam, poza wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, od współpracujących ze mną trenerów. Dzięki temu uczestnicy naszych zajęć czują się na nich dobrze, co w konsekwencji przekłada się na ilość przyswojonej przez nich wiedzy.

Drugim jest doradztwo edukacyjne – zwane również Konsultacjami i wsparciem edukacyjnym.

Specjalizujemy się w usłudze pisania prac na konkretne zlecenie dla konkretnego klienta. Oznacza to, że nasz klient otrzymuje unikalny, niepowtarzalny materiał, do którego posiada pełne prawa i może nim dysponować wedle własnego uznania.

Prosimy jednakże pamiętać, że otrzymane od nas materiały powinny stanowić bazę do napisania własnej pracy.

Trzecim jest doradztwo Biznesowe.

Zajmujemy się opracowywaniem rzetelnych biznes planów i analizy finansowych i SWOT. Wspólnie z klientem tworzymy plan przyszłego przedsięwzięcia, który może być wykorzystany w celu pozyskania dofinansowania, kredytu, znalezienia inwestora. Dzięki wiedzy marketingowej, popartej badaniami rynku, pomagamy wybrać strategię odpowiednią dla możliwości i oczekiwań Państwa Firmy. Określamy niezbędne nakłady i potencjalne zyski. Na podstawie części marketingowej tworzymy solidny plan finansowy i pomagamy w wyborze odpowiedniego finansowania. Pomagamy w sporządzaniu wniosków oraz kontaktach z instytucjami finansującymi. Nasze biznesplany i analizy są często wykorzystywane przy pozyskaniu dotacji lub inwestora.

Jeżeli Chcesz się z nami skontaktować zapraszamy na stronę z danymi kontaktowymi.

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u