Bezpłatny Wirtualizator Microsoft Hyper-V Server 2012

Napisany przez Administrator. Opublikowany w Aktualności

Czy ktoś z Was już testował najnowszy BEZPŁATNY wirtualizator od Microsoft, czyli Hyper-V Server 2012? Dla przypomnienia – to nie system operacyjny, a tylko sam hiperwizor. Ale możliwości w zakresie wirtualizacji ma praktycznie takie same jak pełen produkt serwerowy!

Microsoft Hyper-V Server 2012 zapewnia niezawodne i zoptymalizowane rozwiązanie do wirtualizacji, które umożliwia lepsze wykorzystanie serwerów i zmniejszenie kosztów. Hyper-V Server to samodzielny produkt, który zawiera tylko hiperwizor, model obsługi sterowników oparty o Windows Server oraz komponenty wirtualizacji, zapewnia niewielki rozmiar i minimalny narzut.

Microsoft Hyper-V Server 2012 jest w pełni funkcjonalnym, klasy enterprise, samodzielnym hiperwizorem, który zapewnia zoptymalizowaną platformę wirtualizacji wymagającą znacznie mniej aktualizacji niż pełny Windows Server. Zużywa o połowę mniej przestrzeni dyskowej niż instalacja Windows Server.

Porównanie Microsoft Hyper-V Server 2012 na tle konkurencji przedstawiamy poniżej.

Poniżej przedstawiamy kilka użytecznych linków:

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, a doradzimy Ci i dobierzemy, najodpowiedniejsze rozwiązanie (również pod kątem budżetu) do Twoich potrzeb. Ponadto jesteśmy w stanie zaprojektować Ci kompleksowe rozwiązanie infrastruktury serwerowej oraz całą serwerownię, włącznie z: systemem zasilania awaryjnego, systemami klimatyzacji i monitoringu.

Odnośniki: , , ,

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u