Bierzemy udział w projekcie „Zawodowe skrzydła” – 2013

Napisany przez Administrator. Opublikowany w Aktualności

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy prowadzenie szkoleń z zakresu tworzenia „Biznes Planu” na założenie własnej działalności gospodarczej. Ponadto po zakończeniu cyklu szkoleniach przeprowadzać będziemy doradztwo w zakresie stworzenia własnego „Biznes Planu” na założenie własnej działalności gospodarczej dla osób biorących udział ww. szkoleniu.

Szkolenie prowadzić będziemy w Malborku w ramach projektu pt. „Zawodowe skrzydła” współfinansowanego ze środków EFS, przez Handel Pomorza Sp. z o.o..

Celem projektu jest wsparcie poradniczo – szkoleniowe dla 30 osób (15 kobiet i 15 mężczyzn) zwolnionych z przyczyn dotyczących pracodawcy, zamieszkujących teren województwa pomorskiego oraz wsparcie 20 osób z wyżej wymienionych, w postaci udzielenia wsparcia finansowego i doradczego, w ramach kompleksowego programu outplacementowego stworzonego przez projektodawcę, w przeciągu 33,5 miesiąca.

Szkolenie i doradztwo potrwa do końca października 2013 r., wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z projektem.

Zapraszamy wszystkich do współpracy – Kontakt.

Odnośniki: , , , , ,

Edukacja

Edukacja

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radzą sobie z gospodarką magazynową, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dział IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologią firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Więcej »

Doradztwo

Doradztwo

Zakładasz nową działalność gospodarczą i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz się o dofinansowanie ze środków EU i będziesz potrzebował analizy finansowej. Twoja firma musi wdrożyć nowy system informatyczny, a ty nie masz pojęcia od czego zacząć.

Więcej »

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo
stat4u