Psychologia obs艂ugi klienta – TEB w Olsztynie

Napisany przez Administrator. Opublikowany w Aktualno艣ci

Nowy rok, pandemia, a my nie zwalniamy 馃槈 . Na dzisiejszych zaj臋ciach by艂a moc i dobra zabawa 馃榾 . Dzi艣 zaj臋cia dla klasy III TEB Technikum w Olsztynie kierunek fryzjerstwo, kt贸re prowadzone by艂y z tematyki: Psychologia obs艂ugi klienta. Szkolenia s膮 realizowane dla TEB Edukacja Sp. z o.o. z wykorzystaniem platformy szkole艅 on-line Zoom Video Communications w czasach #zosta艅wdomu 馃槈 .

Zapraszamy wszystkich do wsp贸艂pracy – Kontakt.

Odno艣niki: , , , , , , , , , , , , , ,

Potrzebujesz szkolenia z radzenia sobie z trudnym klientem ? Twoi pracownicy nie radz膮 sobie z gospodark膮 magazynow膮, a ty potrzebujesz szkolenia z negocjacji. Dzia艂 IT w twojej firmie nie radzi sobie z technologi膮 firmy Microsoft i potrzebuje szkolenia.

Wi臋cej »

Zak艂adasz now膮 dzia艂alno艣膰 gospodarcz膮 i potrzebujesz analizy SWOT rynku. Starasz si臋 o dofinansowanie ze 艣rodk贸w EU i b臋dziesz potrzebowa艂 analizy finansowej. Twoja firma musi wdro偶y膰 nowy system informatyczny, a ty nie masz poj臋cia od czego zacz膮膰.

Wi臋cej »